MİSYON

Rüzgar Elektrik, deneyimleri, güvenirliği, kalite ve sonuç odaklı çalışmaları ile her projeye özgü işlevsel öneriler üretmekte ve müşterilerine çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.

VİZYON

Firmamız, uzman teknik kadrosu ve profesyonel alanda uyguladığı başarılı projeleriyle alanında lider olma misyonunu benimsemekte ve daha fazla istihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendine görev edinmektedir

İşletme Sahibinden Mesaj

” Başarımız, Rüzgar Elektrik ailesinde geçmişte görev almış ve şu anda görevli herkesin özveri ile çalışması, istikrarı ve kararlılığı sayesinde gerçekleşmiştir. Bugün bulunduğumuz noktaya ulaşmamızın temel nedeni, taviz vermediğimiz temel değerlerimizi vurgulamamız ve gelecek yıllarda da bu değerlerden taviz vermeyecek oluşumuzdur. Listemizdeki ilk hedefimiz büyümek ki, bu yeni projelere açılım, yeni olasılıkların keşfedilmesi ve Rüzgar Elektrik ile çalışmak isteyen potansiyel müşteriler ile yeni ilişkilerin kurulması anlamını taşımaktadır. İkinci hedefimiz; güvenilirliği ve itibarının kalbinde yatan hiç bir şekilde ödün vermediğimiz ve vermeyeceğimiz kalite ve standardımızı korumaktır. Üçüncü hedefimiz ise; çok değer verdiğimiz ve kendimizi adadığımız insan kaynağımıza sürekli yatırımı devam ettirmektir.”